Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Zielonka

Nasza firma SunFoton zajmuje się dystrybucją, doradztwem, montażem oraz serwisem pomp ciepła, fotowoltaiki, rekuperacji i klimatyzacji w miejscowości Zielonka koło Warszawy. Priorytetowe kwestie to dla nas nie tylko kompleksowość usług, ale również dostarczanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. 

Pompy ciepła – montaż, serwis

W polskich domach ogromną część domowego budżetu pochłaniają koszty ogrzewania. Coraz więcej ludzi poszukuje więc sposobu, który pozwoli je obniżyć. Jedną z korzystnych alternatyw jest na przykład montaż pomp ciepłaJej wyższość nad ogrzewaniem elektrycznym czy gazowym sprowadza się nie tylko do niższych kosztów, ale również większego komfortu.Pompa ciepła odpowiednio dobrana do kubatury budynku praktycznie w ogóle nie wymaga obsługi. 

Oferujemy zarówno kompleksową usługę montażu jak również serwisowania pomp ciepła w Zielonce. Ponadto służymy fachowym doradztwem co do ich wyboru. Można u nas nabyć pompy ciepła różnego typu: powietrznegruntowewodnepompy ciepła c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) oraz centralnego ogrzewania. Na życzenie Klientów wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

W naszej ofercie znaleźć można pompy ciepła takich renomowanych producentów, jak: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to rodzaj instalacji, która działa dzięki odnawialnym źródłom energii. Zyskuje więc coraz większą popularność, zwłaszcza wśród Klientów, którym nie są obojętne kwestie ekologii. 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Niezbędnym elementem fotowoltaiki są panele PV – to dzięki nim możliwe jest pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca. Można je montować właściwie na wszystkich rodzajach poszycia dachowego – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Przeszkadza Ci brak świeżego powietrza zimą w domu, ale nie chcesz wyziębiać mieszkania poprzez wietrzenie? Szukasz w Zielonkach specjalistów od rekuperacji?

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Do filarów naszej działalności należy również dostawa i montaż klimatyzacji. Ponadto oferujemy usługę serwisowania i przeglądu klimatyzatorów. Do prac związanych z klimatyzacją podchodzimy w sposób sprawny i staranny. Świadczymy nasze usługi nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale również biurach i instytucjach znajdujących się w Zielonkach.

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy: 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to technologia, które szczególnie przydaje się w okresie jesienno – zimowym, kiedy z jednej strony przeszkadza nam brak świeżego powietrza w mieszkaniu, ale z drugiej nie chcemy tracić ciepła przez wietrzenie. Nasza firma specjalizuje się w montażu i serwisie rekuperacji . Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi Klienci mają gwarancję sprawnego systemu rekuperacji w ich domu. 

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Zielonki

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która może pochwalić się tak długim doświadczeniem w zakresie instalacji opartych o odnawialne źródła energii. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań w kwestii pomp ciepła, klimatyzacji, fotowoltaiki oraz rekuperacji. Nasi Klienci mogą na nas liczyć od początku do końca całego procesu zakupu: od profesjonalnego doradztwa i wyceny, przez sprzedaż aż po montaż i serwis systemów fotowoltaicznych w Zielonce. 

Zielonka – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Zielonka zwana “miastem pod dębami” znajduje się w województwie mazowieckim, na wschód od Wisły. Jest to niezwykle malownicza miejscowość – na jej terenie znaleźć można wiele pomników przyrody oraz stawów. Miejsce to wydaje się więc idealne dla młodych rodzin z dziećmi oraz seniorów szukających wytchnienia od warszawskiego zgiełku. 

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Zielonką

Chociaż nasza firma znajduje się w Raszynie, usługi oferujemy na terenie całej Warszawy, m.in. w takich dzielnicach jak BemowoWola czy Mokotów. Ponadto mamy również Klientów spoza Warszawy, np w ŁomiankachLegionowie czy Wołominie

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?