Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Wołomin

Jesteśmy firmą od lat zajmującą się dystrybucją, doradztwem, montażem i serwisem pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji na terenie Wołomina koło Warszawy. Wyróżnia nas kompleksowość usług i indywidualne podejście do Klienta, którego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Oferujemy fachowe doradztwo, a także profesjonalny montaż i serwis instalacji energetycznych, opartych o odnawialne źródła energii.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Wymiana tradycyjnych pieców na nowoczesne, ekologiczne systemy ogrzewania staje się koniecznością. Warto rozejrzeć się za instalacją, która nie tylko będzie bezobsługowa, ale także zapłacimy dzięki niej niskie rachunki. Taką propozycją są pompy ciepła. Pompy ciepła energię pobierają z otoczenia budynku: powietrza, gruntu lub wody. To sprawia, że koszty wygenerowania energii cieplnej są wyjątkowo niskie. Pompy są także przyjazne dla środowiska, gdyż nie generują szkodliwych substancji spalania. 

Nasza firma specjalizuje się w montażu i serwisie pomp ciepła w Wołominie. Naszym Klientom możemy zaproponować pompy powietrznegruntowewodnepompy do c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) oraz centralnego ogrzewania. Możemy także wykonać odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę pomp ciepła od renomowanych producentów: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

W naszej ofercie znajduje się także usługa montażu i serwisu fotowoltaikiJest to ekologiczny system, polegający na przechwytywaniu promieni słonecznych i konwertowaniu ich w energię elektryczną

Wykonujemy fotowoltaikę dla domufirm i sklepówrolnikówspółdzielni i wspólnot mieszkaniowychhoteliprzemysłu i instytucji publicznych. Proponujemy Klientom projekt instalacji fotowoltaicznych oraz pomagamy w zdobyciu dofinansowania na fotowoltaikę.

Posiadasz dom lub hotel w Wołominie i chcesz obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie w skali roku? Postaw na odnawialne źródła energii! 

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem klimatyzacji w Wołominie. Warto zainwestować w ten system ze względu na jego prozdrowotne działanie. Klimatyzacja pozwala utrzymać temperaturę na odpowiednim poziomie, a także regulować wilgotność w pomieszczeniu. Przekłada się to na większy komfort życia. 

Zajmujemy się fachowym montażem klimatyzacjidomach i mieszkaniachbiurachserwerowniachszkołach, urzędach, instytucjach publicznych, a także sklepach, restauracjach, hotelach, basenach i innych lokalach usługowych.

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy znane i sprawdzone modele klimatyzatorów: 

Gwarantujemy pomoc w doborze modelu, który spełni wszelkie oczekiwania.

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to nowoczesny system, który poprawia jakość powietrza w domu. Montaż rekuperacji to także skuteczny sposób na obniżenie rachunków za ogrzewanie.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Rekuperacja polega na mechanicznej wentylacji wnętrza za pomocą urządzenia, jakim jest rekuperator. Zanieczyszczone powietrze zostaje wymienione na świeże, pobrane z zewnątrz. W procesie rekuperacji następuje odzyskiwanie ciepła, dzięki czemu nie jest konieczne zużywanie dużej ilości paliwa do ogrzania pomieszczenia – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Wołomina

Jesteśmy jedną z wiodących na rynku firm zajmujących się profesjonalnym doradztwem, wyceną, montażem, a także serwisem pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji w Wołominie. Nasze usługi wykonujemy z należytą starannością, mając na uwadze zadowolenie Klienta. Oferujemy fachowy montaż i serwis systemów grzewczych opartych na alternatywnych źródłach energii.

Wołomin – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Wołomin to jedno z miast w pobliżu Warszawy, położone w odległości 20 km od jej centrum. Przez miasto przepływa rzeka Czarna. Wołomin jest dobrze skomunikowany, na jego terenie znajdują się dwie stacje kolejowe. Przez miasto przebiega także międzynarodowa linia kolejowa Warszawa–St. Petersburg.

Obszar usługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Wołominem

Siedzibą naszej firmy jest Raszyn, ale usługi realizujemy na terenie całej Warszawy. Wykonamy montaż i serwis instalacji opartych o odnawialne źródła energii na WoliUrsynowie oraz Mokotowie. Poza Wołominem, działamy także na terenie innych okolicznych miast, w tym: Starych Babic, IzabelinaKarczewa i Józefowa.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?