Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa Wola

Jako SunFoton zajmujemy się doradztwem, dystrybucją, montażem oraz serwisem pomp ciepła, klimatyzacji i fotowoltaiki na terenie Woli w Warszawie. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do Klientów, dzięki czemu każda nasza oferta jest dopasowana indywidualnie do konkretnych potrzeb. Możemy się także pochwalić, że naszym największy priorytetem jest zadowolenie Klientów, co przekłada się na profesjonalny montaż i fachowe doradztwo.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Od jakiegoś czasu wymiana starych pieców stała się koniecznością. Dlatego szukamy oszczędności i ekologicznych sposobów na ogrzanie domu. Pompy ciepła to wysokiej jakości instalacja przyjazna środowisku, która pozwoli obniżyć rachunki. Działanie pomp ciepła oparte jest o pobieranie energii z powietrza, gruntu lub wody. Następnie energię przekształca się w ciepło, które jest rozprowadzane po całym budynku.

Nasz zakres w działania w tematyce pomp ciepła obejmuje montaż i serwis pomp ciepła na Woli. Montujemy pompy ciepła gruntowepowietrznewodne, do ciepłej wody użytkowej, a także centralnego ogrzewania. Podejmujemy się również wykonania odwiertów pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta pomp ciepła zawiera produkty różnych producentów, co znacznie ułatwia dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klientów:

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to jedno z ekologicznych źródeł ciepła w naszej ofercie. To znane i lubiane rozwiązanie, które polega na przekształcaniu energii słonecznej w elektryczną. Proces odbywa się na zasadzie przechwytywania promieni słonecznych, dlatego konstrukcję najlepiej zamocować na dachu lub w miejscu, gdzie słońce operuje przez większą część dnia.

Fotowoltaikę montujemy w domachspółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowychhotelachfirmach i sklepachinstytucjach publicznychobiektach przemysłowych oraz zabudowaniach rolniczych. W ofercie mamy też projektowanie instalacji fotowoltaicznych, ponadto pomagamy w zdobyciu dofinansowania na fotowoltaikę.

Chcesz obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie w swoim domu na Woli? Postaw na odnawialne źródła energii! 

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Jako firma SunFoton zajmujemy się również montażem i serwisem klimatyzacji na Woli. Jest to rozwiązanie, które ułatwi utrzymanie przyjemnej temperatury w budynku, ponadto pomoże nam zapanować nad wilgotnością. Klimatyzacja znacznie podnosi komfort życia, co też obserwujemy u swoich Klientów.

Na terenie Woli oferujemy montaż klimatyzacji w:

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy tylko pewne rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się pracować na sprzęcie uznanych producentów:

 

Pomagamy w doborze modelu, który będzie wydajnie pracował we wskazanych przez Klienta warunkach.

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to ciekawe rozwiązanie, które może zastąpić klimatyzację.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Jego działanie polega na mechanicznej wentylacji budynku, a sercem instalacji jest rekuperator. Urządzenie regularnie wymienia zużyte powietrze na świeże, które pobiera z zewnątrz. Przy okazji wymiany powietrza rekuperacja odzyskuje ciepło, co znacznie obniża koszta za energię elektryczną i gaz – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Woli

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedną w przodujących firm w dziedzinie ekologicznych źródeł ciepła. Oferujemy montaż rekuperacji, pomp ciepła, fotowoltaiki i klimatyzacji na Woli. Dokładamy wszelkich starań, aby każda czynność została wykonana starannie, co przekłada się później na wydajność urządzeń. Zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Warszawa Wola – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Wola jest szczególnym miejscem w Warszawie, gdyż coraz więcej inwestycji jest lokowanych właśnie tam. Ponadto duża ilość zieleni i parków uprzyjemniają życie w tej części miasta.

Obszar usług pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Wolą

Siedziba SunFoton ulokowana jest w Raszynie, ale usługi realizujemy w całej Warszawie i okolicznych miejscowościach. Montaż i serwis instalacji opartych o odnawialne źródła energii oferujemy między innymi w: UrsynowieMokotowieKarczewie i Józefowie.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?