SunFoton.pl » Obszar działania » Warszawa Wawer, Wesoła, Rembertów

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa Wawer, Wesoła, Rembertów

Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji, montażu, doradztwie i serwisie pomp ciepła, klimatyzacji, fotowoltaice oraz rekuperacji na terenie dzielnic Wawer, Wesoła i Rembertów w Warszawie. Stawiamy na kompleksowe usługi oraz rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W przypadku każdego projektu wykazujemy się profesjonalizmem, dostarczając rozwiązań wyłącznie najwyższej jakości. 

Pompy ciepła – montaż, serwis

Wysokie koszty ogrzewania spędzają sen z powiek wielu ludziom. W związku z tym coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się montaż pomp ciepłaTo rozwiązanie różni się od ogrzewania gazowego czy elektrycznego nie tylko niższymi kosztami, ale również większym komfortem użytkowania. Właściwie dobrana do powierzchni obiektu pompa ciepła praktycznie w ogóle nie wymaga obsługi. 

Zapewniamy kompleksowy montaż oraz serwis pomp ciepła w dzielnicach Wawer, Wesoła i Rembertów w Warszawie. W naszej ofercie znaleźć można pompy ciepła różnego typu: gruntowepowietrznewodnepompy ciepła do ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) i centralnego ogrzewania. W zależności od potrzeb Klienta wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Obsługujemy pompy ciepła następujących producentów: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to przykład instalacji przyszłości opartej na odnawialnych źródłach energii. Coraz więcej ludzi jest nią zainteresowanych. 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

W dużym uproszczeniu dzięki fotowoltaice możliwe jest pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca. Wyróżniamy wiele rodzajów tego typu instalacji, ale w każdym przypadku jej najważniejszy element stanowią panele PV. Można je montować na wszystkich rodzajach poszycia dachowego – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Jesteśmy specjalistami w opracowywaniu indywidualnych projektów instalacji fotowoltaicznych zarówno dla domów jak i firm i sklepówspółdzielni i wspólnot mieszkaniowychhoteliprzemysłurolnikówszkół, basenów i instytucji publicznych w dzielnicach Wawer, Wesoła, Rembertów w Warszawie. 

Upały utrudniają Ci funkcjonowanie w Twoim mieszkaniu latem? Szukasz w Wesołej firmy, która specjalizuje się w klimatyzacji?

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu dostawy, montażu klimatyzacji oraz jej przeglądu i serwisowania. Współpraca z nami to gwarancja starannego i sprawnego wykonania usług związanych z klimatyzacją – nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale również biurach i innych instytucjach znajdujących się w dzielnicach Wawer, Wesoła i Rembertów. 

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta obejmuje montaż i serwis klimatyzatorów takich producentów, jak: 

Trudno o bardziej znanych i cenionych producentów klimatyzatorów na polskim rynku. 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Coraz więcej Klientów decyduje się na rekuperację w swoich domach. Działa ona w oparciu o bardzo prosty mechanizm – wymienia powietrze na świeże poddając je przefiltrowaniu, zachowując jednocześnie ciepło w mieszkaniu. Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem rekuperacji już od wielu lat – w związku z tym skorzystanie z naszych usług to gwarancja efektywnego i sprawnego systemu rekuperacji. 

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie dzielnic Wawer, Wesoła, Rembertów

Specjalizujemy się w instalacjach opartych o odnawialne źródła energii. Jesteśmy jedną z firm działających najdłużej w branży, oferując usługi w zakresie pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji. Zapewniamy zarówno profesjonalne doradztwo, wycenę oraz sprzedaż jak i montaż i serwis systemów fotowoltaicznych w dzielnicach Wawer, Wesoła i Rembertów. 

Wawer – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Wawer to dzielnica Warszawy znajdująca się w południowo – wschodniej części miasta. Wawer, obok Wesołej i Rembertowa może pochwalić się największą ilością terenów zielonych – swoją powierzchnią obejmuje między innymi dużą część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W dzielnicy tej znajduje się ponadto jezioro Torfy oraz okresowy Czarny Staw. 

Wesoła – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Wesoła była wcześniej samodzielnym miastem. Jest jedną z najmniejszych dzielnic Warszawy, a tereny zielone stanowią aż 60% jej powierzchni. W związku z tym jest to teren atrakcyjny dla młodych rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Rembertów – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Rembertów również był wcześniej samodzielnym miastem. W dzielnicy tej znajduje się Las Rembertowski oraz wchodzący w jego skład rezerwat leśny Kawęczyn. Ponadto na terenie Rembertowa położona jest Akademia Obrony Narodowej i Centralne Archiwum Wojskowe. 

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza dzielnicami Wawer, Wesoła i Rembertów w Warszawie

Mimo że siedziba naszej firmy znajduje się w Raszynie, świadczymy usługi na terenie całej Warszawy, na przykład UrsusaWłochów i Białołęki. Naszymi usługami obejmujemy również okoliczne miasta Warszawy, takie jak: PruszkówWołomin czy Góra Kalwaria

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?