Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa Ursus

SunFoton to firma, która oferuje usługi z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji. Przez lata wypracowaliśmy doświadczenie, które pozwala nam na indywidualne podejście do każdego Klienta. Doradzamy i wyceniamy projekty, a także oferujemy montaż i okresowy serwis sprzętu. Stawiamy na ekologię i pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Pompy ciepła to jedne z oferowanych przez nas rozwiązań cieplnych opartych o źródła odnawialne. Nasi Klienci mogą wybrać spośród pomp ciepła wodnychgruntowychpowietrznych, do c.w.u. oraz centralnego ogrzewania. W każdym przypadku zapewniamy kompleksową obsługę, w której skład wchodzi wycena, montaż i okresowy serwis pomp ciepła. Jeśli projekt tego wymaga, to wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Indywidualne podejście do Klienta wymaga wielu dostępnych możliwości. Właśnie z tego powodu oferujemy produkty od różnych producentów:

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Wybór odpowiedniej pompy ciepła zapewni najlepsze efekty w postaci wydajnej pracy instalacji. Ponadto produkty renomowanych marek to bezpieczeństwo i nowoczesny design – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika jest jednym z popularniejszych sposobów na ekologiczne pozyskiwanie energii. Uniwersalność technologii pozwala na zainstalowanie baterii w domufirmiehotelu lub budynku instytucji publicznej. Należy jednak pamiętać, że w przypadku baterii słonecznych bardzo ważne jest odpowiednie zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej, gdyż wydajność konstrukcji uzależniona jest od dostępu do promieni słonecznych. Jako firma SunFoton oferujemy też serwis instalacji fotowoltaicznej, a także regularną konserwację. Producenci zalecają, aby przegląd techniczny odbywał się przynajmniej raz w roku.

Zastanawiasz się, czy montaż paneli fotowoltaicznych jest możliwy w Ursusie?

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Klimatyzacja to świetne rozwiązanie, które pomoże uporać się z trudnymi warunkami spowodowanymi przez sezonowe zmiany temperatury. Dodatkowo nowoczesne klimatyzatory osuszają powietrze, a także mogą oczyścić je z roztoczy, bakterii i wirusów. Oferujemy nie tylko montaż klimatyzacji, ale również ich serwis klimatyzatorów.

Na terenie Ursusa oferujemy montaż klimatyzacji w:

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Zajmujemy się sprzedażą, instalacją i serwisem:

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to nowoczesny i ekologiczny system, który pomoże oczyścić powietrze i jednocześnie odzyska ciepło ze zużytego powietrza, które przechodzi przez wentylację. Zdobyta energia jest wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń – nic się nie marnuje. Warto pamiętać, że w przypadku tego rozwiązania bardzo ważny jest regularny serwis rekuperacji.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Ursusa

SunFoton zajmuje się obsługą Klientów na terenie Ursusa. Do naszych zadań należy kompleksowe doradztwo w zakresie rekuperacji, klimatyzacji, fotowoltaiki i pomp ciepła. Wykonujemy także wyceny inwestycji oraz oferujemy sprzedaż, montaż i okresowy serwis instalacji.

Warszawa Ursus – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Ursus to obszar znany z Zakładów Mechanicznych, które wybudowano na początku lat 20. Znajdują się tam również 3 urokliwe parki.

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Ursusem

Siedziba SunFoton znajduje się w Raszynie, jednak swoje usługi świadczymy również w okolicznych miejscowościach i w Warszawie. Dojedziemy między innymi do: BemowaOtwockaPruszkowa i Karczewa.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?