Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa Targówek

Jesteśmy renomowaną firmą, zajmującą się dystrybucją, doradztwem, montażem i serwisem pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji oraz rekuperacji na terenie Targówka w Warszawie. Wyróżnia nas kompleksowość usług oraz fachowe podejście do Klienta, z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Naszą ofertę fachowego doradztwa oraz montażu instalacji odnawialnych źródeł energii kierujemy do gospodarstw domowych, rolnych oraz przedsiębiorstw. 

Pompy ciepła – montaż, serwis

Szukając bezobsługowego systemu ogrzewania, który dodatkowo będzie tani w eksploatacji, nasz wybór coraz częściej pada na pompy ciepłaStosując pompy ciepła, nie tylko zapewniamy sobie niskie koszty ogrzewania, ale także przyczyniamy się ochrony środowiska. Pompy nie emitują szkodliwych spalin, przez co są rozwiązaniem proekologicznym. 

Oferujemy montaż oraz serwis pomp ciepła na terenie dzielnicy Targówek w Warszawie. Klientom możemy zaproponować szeroki wybór pomp ciepła powietrznychgruntowychwodnychpomp do c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) oraz centralnego ogrzewania. Wykonujemy także odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła sprawdzonych producentów: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Kolejną oferowaną przez nas usługą jest montaż oraz serwis fotowoltaikiFotowoltaika stanowi prężnie rozwijającą się formę pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł. Jest to proces, w wyniku którego energia wytwarzana jest z promieni słonecznych. 

Wykonujemy projekty instalacji fotowoltaicznych dla domówfirm i sklepówspółdzielni i wspólnot mieszkaniowychhotelirolnikówprzemysłuszkół, urzędów, basenów i instytucji publicznych na terenie Targówka w Warszawie. Pomagamy w zdobyciu dofinansowania na panele fotowoltaiczne.

Chcesz płacić mniej za energię elektryczną na Targówku? Zleć wymianę starych systemów na instalacje oparte o odnawialne źródła energii!

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Naszym Klientom oferujemy montaż klimatyzacji oraz jej serwis, naprawę i przegląd klimatyzacji.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Klimatyzacja pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Nie tylko reguluje temperaturę w pomieszczeniu, ale także zapewnia odpowiednie warunki wilgotnościowe. Warto zainstalować ją w domubiurze oraz w instytucjach publicznych i lokalach usługowych – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Nasza szeroka oferta klimatyzatorów obejmuje: 

Gwarantujemy fachową pomoc w doborze odpowiedniego modelu.

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Chcąc zapewnić sobie odpowiednią wentylację budynku, która przełoży się na komfort życia, warto zainwestować w rekuperacjęJest to system, który wymienia zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniu na świeże, pobierane z zewnątrz. Całość odbywa się przy pomocy urządzenia zwanego rekuperatorem. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem oraz serwisem rekuperacji.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Targówka

Jesteśmy jedną z wiodących na rynku firm oferujących usługi z zakresu instalacji systemów opartych o alternatywne źródła energii. Cechują nas kompleksowość usług oraz indywidualne podejście do Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym Klientom fachowe doradztwo, wycenę, montaż, a także serwis i przegląd pomp ciepła, klimatyzacji, fotowoltaiki oraz rekuperacji na terenie Targówka w Warszawie.

Targówek – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Targówek to dzielnica położona w prawobrzeżnej części Miasta Stołecznego Warszawy. Podzielony jest na część mieszkalną oraz przemysłową. Aż 30% powierzchni Targówka stanowią tereny zielone. To sprawia, że jest to bardzo atrakcyjna część stolicy zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Obszar usługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Targówkiem

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Raszynie pod Warszawą, ale swoje usługi świadczymy na terenie całej stolicy. Wykonujemy instalacje pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji i fotowoltaiki na terenie UrsusaBiałołękiWłochów. Naszymi usługami objęte są także okoliczne miasta Warszawy, jak PruszkówGrodzisk Mazowiecki oraz Góra Kalwaria.   

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?