SunFoton.pl » Obszar działania » Warszawa Praga Północ, Praga Południe

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa Praga Północ, Praga Południe

W ostatnich czasach coraz popularniejsze stają się systemy, działające w oparciu o odnawialne źródła energii. Są one ekologicznymi wariantami, które nie generują tak dużych kosztów użytkowania. Nasza firma SunFoton oferuje kompleksowe usługi, polegające na doradztwie, wycenie, sprzedaży, a także montażu i okresowym serwisie konkretnych sprzętów. Klienci mogą zdecydować się na nowoczesne pompy ciepła, klimatyzację, fotowoltaikę oraz rekuperację na terenie Pragi Północ i Południe, a także okolic.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Zainwestowanie w pompę ciepła jest wydatkiem, który szybko się zwraca – z tzw. nawiązką. Produkt ten umożliwia ogrzanie każdego pomieszczenia w sposób ekologiczny, ponieważ aż 80% pobieranej energii pochodzi z odnawialnych źródeł. Klienci mają do wyboru pompy wodnegruntowe i powietrzne, ale też pompy do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Jeśli jest taka potrzeba, wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Działamy na sprzętach renomowanych producentów. W nasz asortyment wchodzą:

Wszystkie wymienione produkty cechują się niezawodnością i dobrą jakością wykonania.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Wybierając pompę ciepła, Klient powinien zwrócić przede wszystkim uwagę na jej wielkość i poszczególne parametry. Możliwe dzięki temu będzie dopasowanie jej do konkretnego budynku – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to coraz częściej wybierana metoda na wytwarzanie energii. Wykorzystywane są w tym przypadku promienie słońca, które padają na specjalne panele fotowoltaiczne. Aby system był wydajny, konieczne jest wykonanie odpowiedniego projektu instalacji fotowoltaicznej, który umożliwi wykonanie wszystkiego w jak najlepszy sposób. Jako firma, doradzamy także w kwestii dofinansowań na fotowoltaikę.

Zainteresowała Cię kwestia dofinansowań fotowoltaiki na terenie Pragi Północ i Południe? Zastanawiasz się, czy Ci przysługuje?

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Posiadanie klimatyzatora w upalne dni to prawdziwe zbawienie. Nasi Klienci chętnie sięgają po tego rodzaju udogodnienie, dlatego jako firma SunFoton zajmujemy się profesjonalnym montażem klimatyzacji, a także okresowym serwisem i naprawą. Oferujemy klimatyzatory do biurdomów i mieszkań, a także lokali usługowych i instytucji publicznych

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Klienci mają do wyboru:

Pracujemy na sprzętach wymienionych wyżej producentów, ponieważ zapewniają oni produkty najwyżej jakości. 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to nowoczesny system oczyszczania powietrza w domu. Pozwala on na pozbycie się pyłków, bakterii i drobnoustrojów, przez co sprawia, że powietrze jest czystsze. Oferujemy Klientom profesjonalny montaż i systematyczny serwis rekuperacji, dzięki któremu możliwe będzie sprawdzenie, czy sprzęt działa jak należy.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Pragi Północ i Pragi Południe

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich Klientów. Doradzamy w kwestii fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji i klimatyzacji. Wykonujemy również wycenę przedsięwzięcia, a także sprzedajemy, montujemy i serwisujemy sprzęty na terenie Pragi Północ i Południe. 

Praga Północ – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Praga Północ to dzielnica Warszawy o powierzchni niespełna 11,5 km2. Znajduje się w prawobrzeżnej części miasta.

Praga Południe – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Praga Południe jest nieco większa od swojej poprzedniczki – ma powierzchnię ponad 22 km2. Na jej terenie znajduje się stadion PGE Narodowy. 

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Pragą Północ i Pragą Południe w Warszawie

Jesteśmy firmą, której siedziba znajduje się w Raszynie, ale obszar naszej działalności obejmuje całą Warszawę (m.in. dzielnice: WolaUrsusOchota) oraz okoliczne miejscowości, jak np.: MarkiZąbki czy Piaseczno

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?