SunFoton.pl » Obszar działania » Warszawa Ochota, Centrum

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa Ochota, Centrum

Mamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji, projektowaniu, montażu i serwisowaniu pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji oraz rekuperacji na terenie Ochoty i Centrum w Warszawie. Jako SunFoton pełnimy kompleksowe usługi z zakresu ekologicznych źródeł ciepła oraz dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, dokładność i dbałość o szczegóły. Ponadto chętnie pomagamy wdrażać odnawialny źródła energii w nowym budownictwie czy w trakcie modernizacji starszych zabudowań.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Jako SunFoton uwielbiamy wprowadzać innowacyjne technologie i ekologiczne rozwiązania, z tego powodu największą gałęzią naszej działalności jest montaż oraz serwis pomp ciepła. Chętnie pomagamy naszym Klientom szukać alternatywnych rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić na energii elektrycznej i gazie. Pompy ciepła są łatwe w obsłudze, a większość decyzji podejmuje za nas automat, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że coś zostanie źle ustawione. Co więcej, pompy ciepła nie generują odpadów i są w pełni przyjazne naturze.

Nasza oferta obejmuje montaż i serwis pomp ciepła na terenie Ochoty i Centrum w Warszawie. Ponadto doradzamy klientom w wyborze odpowiedniego rodzaju i modelu pompy. Mamy doświadczenie w projektowaniu instalacji z: powietrznymigruntowymi i wodnymi pompami ciepła. Oferujemy też pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania.

Chcesz zainwestować w nowoczesne systemy oparte o odnawialne źródła energii w Centrum lub Ochocie?

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Jako SunFoton posiadamy w swojej ofercie pompy ciepła następujących producentów:

Zawsze dobieramy urządzenie odpowiednie do indywidualnych wymagań Klienta.

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to ekologiczne źródło energii, które działa na zasadzie pozyskiwania energii ze słońca.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Instalacja fotowoltaiczna opiera się głównie na panelach, które przechwytują promienie słoneczne. Do ich pełnej wydajności należy zapewnić im odpowiednie miejsce, najczęściej jest to dach budynku. Warto wspomnieć, że panele słoneczne nie generują odpadów ani szkodliwych substancji, dlatego są wyjątkowo przyjazne środowisku – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Jako SunFoton wykonujemy projekt instalacji fotowoltaicznych oraz pomagamy w pozyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę. Nasze usługi obejmują też fotowoltaikę dla firm i sklepówdomówrolnikówspółdzielni i wspólnot mieszkaniowychszkół, basenów, szpitali oraz przemysłu.

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Klimatyzacja pomaga poradzić sobie z upałami w lecie, a także utrzymuje w pomieszczeniach optymalną temperaturę zimą. Montaż klimatyzatora skutecznie rozwiąże problemy z nieprawidłowymi warunkami temperaturowymi lub nadmierną wilgocią.

Na terenie Ochoty i Centrum oferujemy montaż:

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy instalację i serwis klimatyzatorów następujących firm:

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja jest nowoczesnym i ekologicznym systemem, który odzyskuje zużyte ciepło i jednocześnie zapewnia optymalną wentylację pomieszczeń. Dzięki rekuperacji powietrze w budynku jest cały czas świeże, co znacznie podnosi komfort życia. Jako SunFoton oferujemy montaż i serwis rekuperatorów w Ochocie i Centrum Warszawy, a także okolicach.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Ochoty i Centrum

Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie, montażu i dystrybucji instalacji opartych o odnawialne źródła energii. Ponadto oferujemy serwis i konserwację pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji oraz rekuperacji. Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Warszawa Ochota – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Ochota to piękna dzielnica słynąca z okazałych terenów zielonych. Ponadto w okolicy znajdziemy muzea, zabytkowe pomniki i wiele restauracji serwujących pyszne jedzenie.

Centrum Warszawy – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Centrum to określenie często używane zamiennie do Śródmieścia, jednak ma nieco mniejszy zasięg. Warto wiedzieć, że ścisłe centrum Warszawy obejmuje okolice wokół Pałacu Kultury i Nauki.

Obszar usługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Ochotą i Centrum

Nasza firma zlokalizowana jest w Raszynie, jednak swoje usługi pełnimy także na terenie całej Warszawy i w okolicznych miejscowościach, takich jak: WołominOtwock i Piaseczno.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?