SunFoton.pl » Obszar działania » Warszawa Mokotów

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa Mokotów

Jesteśmy firmą zajmująca się dystrybucją, montażem i doradztwem w zakresie pomp ciepła, fotowoltaiki, rekuperacji i klimatyzacji na terenie Mokotowa w Warszawie. Wyróżniamy się kompleksowością usług, a każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie. Pomagamy zaprojektować instalację opartą o odnawialne źródła energii tak, aby nasi Klienci mogli cieszyć się jej pełną wydajnością.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Pompy ciepła to nowoczesne i bezobsługowe formy pozyskiwania energii. Ich działanie polega na pobieraniu energii z otoczenia, czyli z powietrza, gruntu lub wody. Dzięki temu koszt wygenerowania ciepła staje się bardzo niski, a nasi Klienci zyskują ekologiczne i przyjazne otoczeniu źródło oszczędności.

SunFoton specjalizuje się w serwisie pomp ciepła i ich montażu na terenie Mokotowa. Zakładamy pompy ciepła gruntowepowietrznewodne, do c.w.u. i centralnego ogrzewania. Jeśli instalacja tego wymaga, to możemy także zrobić odwierty pod pompy ciepła.

Mieszkasz na Mokotowie i chcesz obniżyć rachunki za prąd i gaz? Postaw na ekologiczne rozwiązania! 

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferuje pompy ciepła następujących producentów:

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Interesującym sposobem pozyskiwania energii w sposób ekologiczny są baterie słoneczne. Jako SunFoton oferujemy szybki montaż i serwis fotowoltaiki.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Instalacja słoneczna działa na zasadzie przechwytywania promieni słonecznych i zamieniania ich w energię elektryczną. To świetny sposób na duże oszczędności. Ponadto koszt inwestycji szybko się zwraca, o ile zapewnimy instalacji odpowiedni poziom nasłonecznienia – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Chętnie pomagamy w pozyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę, a także wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla:

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

 Klimatyzacja robi się coraz popularniejsza i wielu naszych Klientów decyduje się zainstalować ją również w domu. Aby stanąć na wysokości zadania, oferujemy nie tylko montaż, ale też serwis klimatyzacji w Mokotowie. Zainwestowanie w tego typu rozwiązanie przyniesie nam ulgę w gorące letnie dni, a także pomoże uporać się ze zwiększoną wilgotnością w niektórym pomieszczeniach. Ponadto klimatyzacja niewątpliwie podniesie komfort życia.

Zajmujemy się montażem klimatyzacji na terenie Mokotowa w:

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy tylko znane oraz sprawdzone modele klimatyzatorów, które zapewnią stabilne i wydajne działanie w domach i lokalach Klientów:

W razie potrzeb chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu, aby spełniał wszystkie oczekiwania.

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Nasza firma oferuje również nowoczesny system wentylacji z odzyskiem energii, czyli rekuperacjęRozwiązanie tego typu znacznie poprawia jakość powietrza w domu i pozwala zaoszczędzić, gdyż obniża rachunki za ogrzewanie. Działanie rekuperacji oparte jest na pozyskiwanie energii z zanieczyszczonego powietrza, w zamian do domu wtłaczane jest świeże powietrze z zewnątrz. Jako SunFoton oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętu, ale też profesjonalny montaż rekuperacji.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Mokotowa

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Ponadto wyceniamy, montujemy i serwisujemy pompy ciepła, fotowoltaikę, klimatyzację i rekuperację na terenie Mokotowa i całej Warszawy.

Warszawa Mokotów – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Mokotów słynie z wielu ciekawych obiektów historycznych i willi. Ponadto na terenie dzielnicy znajduje się dużo wysokiej klasy apartamentowców oraz terenów zielonych.

Obszar usługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Mokotowem

Siedziba firmy ulokowana jest w Raszynie, jednak obsługujemy także Klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości. Montaż i serwis, a także inne usługi wykonujemy między innymi w: UrsynowieWoliStarych BabicachKarczewie i Józefowie.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?