Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Warszawa - Bielany

Filarami działalności naszej firmy są dystrybucja, doradztwo, montaż i serwis pomp ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja oraz rekuperacja na terenie Bielan w Warszawie. Nasze usługi są jednymi z najbardziej rozpoznawanych i cenionych na polskim rynku – wykonujemy je kompleksowo kierując się indywidualnymi potrzebami naszych Klientów. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu, rzetelnego doradztwa i wysokiej jakości wykonywanych usług. 

Pompy ciepła – montaż, serwis

Coraz więcej ludzi decyduje się na zmianę sposobu ogrzewania swojego domu. Ich celem jest wówczas nie tylko chęć obniżenia kosztów, ale również dbałość o środowisko. Oferowany przez nas montaż pomp ciepła to rozwiązanie, które umożliwia spełnienie obu wspomnianych zamierzeń. Kolejną zaletą pompy ciepła jest komfort użytkowania – jej właściwe dobranie do kubatury i powierzchni budynku gwarantuje niemal całkowitą bezobsługowość.

Zajmujemy się kompleksowym montażem i serwisem pomp ciepła w Bielanach w Warszawie, a w razie wątpliwości zapewniamy pełne doradztwo co do ich wyboru. W naszej ofercie znaleźć można pompy ciepła każdego typu: powietrznewodnegruntowepompy ciepła do ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz centralnego ogrzewania. W zależności od potrzeb Klienta wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy Naszym Klientom pompy ciepła takich producentów, jak: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to propozycja dla tych, którym nie jest obojętna przyszłość naszej planety. Korzysta z odnawialnego źródła energii jakim jest energia słoneczna. 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Poprzez panele promieniowanie słoneczne konwertowane jest w prąd elektryczny stały. Kolejny etap wytwarzania energii ma miejsce w falowniku, gdzie prąd ulega przekształceniu w zmienny. Dzięki pozyskanej energii słonecznej możemy zasilić cały dom – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Płacisz niebotycznie wysokie rachunki za prąd? Szukasz w Bielanach instalacji opartych o odnawialne źródła energii?

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Nasza firma oferuje również dostawę i montaż klimatyzacji. Ponadto zajmujemy się przeglądami i serwisowaniem klimatyzacji w Warszawie Bielany. Odpowiadamy na potrzeby wszystkich Klientów, dlatego świadczymy nasze usługi nie tylko w prywatnych obiektach mieszkalnych, ale również instytucjach i biurach. 

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Oferujemy montaż i serwis klimatyzatorów od renomowanych producentów: 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja staje się coraz bardziej popularna w polskich domach. Jej działanie polega na wymianie powietrza na świeże oraz jego przefiltrowaniu przy jednoczesnym zachowaniu ciepła. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem i serwisem rekuperacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować sprawny system rekuperacji dla każdego domu. 

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Bielan

Zajmujemy się instalacjami opartymi o odnawialne źródła energii już od wielu lat. Do każdej usługi podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy, oferując najlepsze rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji i rekuperacji. Służymy fachowym doradztwem, wyceną, sprzedażą jak również montażem i serwisem na terenie Warszawy Bielan. 

Bielany – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Bielany to dzielnica Warszawy, znajdująca się w północnej części miasta. Położenie Bielan w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego i znaczne obszary zieleni sprawiają, że lokalizacja ta jest wyjątkowo atrakcyjna dla młodych Warszawiaków. 

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Bielanami

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Raszynie, ale usługi świadczymy na terenie całej Warszawy, np na UrsynowieWoli czy w Wilanowie. Z naszymi usługami docieramy również do Klientów spoza Warszawy, m.in z WołominaLegionowa czy Starych Babic i Izabelina

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?