SunFoton.pl » Obszar działania » Sulejówek, Halinów, Wiązowna

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Sulejówek, Halinów, Wiązowna

Jesteśmy firmą, której działalność skupia się wokół odnawialnych źródeł energii. Oferujemy usługi z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji oraz rekuperacji. Najbardziej cenimy sobie kompleksowe podejście do Klientów, co pozwala nam w pełni spełnić ich wymagania. Zajmujemy się doradztwem, wyceną, sprzedażą, a także serwisem nowoczesnych systemów.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Montaż pomp ciepła jest wybierany coraz częściej z wielu powodów, jednak kluczowymi z nich są niskie koszty użytkowania, łatwa obsługa i przyjazność dla środowiska. Pompa ciepła do świetna alternatywa dla ogrzewania elektrycznego i gazowego.

Jako SunFoton oferujemy montaż i serwis pomp ciepła w Sulejówku, Halinowie i Wiązownie. W zależności od potrzeb Klientów, mamy do wyboru pompy ciepła różnego typu: powietrznegruntowewodnepompy ciepła do c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) oraz centralnego ogrzewania. Wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość, oferujemy pompy ciepła renomowanych producentów, takich jak: 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Wysoka jakość sprzętu przekłada się na długoletnie i efektywne działanie instalacji. Ponadto wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam sprawdzić różne marki i wybrać najlepsze z nich, czyli takie, którym możemy zaufać bez chwili wahania – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to pozyskiwanie energii wprost ze słońca. Nic dziwnego, że od wielu lat instalacje fotowoltaiczne cieszą się taką popularnością. Jako SunFoton oferujemy indywidualne projekty instalacji fotowoltaicznych zarówno dla domów, jak i firm i sklepówhotelispółdzielni i wspólnot mieszkaniowychprzemysłurolników oraz szkół, basenów i instytucji publicznych.

Marzysz o instalacji fotowoltaiki w Sulejówku, jednak szukasz tańszych możliwości? Pomożemy zdobyć dofinansowanie!

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Klimatyzacja coraz częściej przydaje się i w naszym klimacie, ponieważ coraz bardziej doskwierają nam upalne lata. Na szczęście ceny klimatyzatorów stają się przystępniejsze i już teraz nie są one dla naszych Klientów wielkim wydatkiem. Oferujemy szybki montaż klimatyzacji, ale i serwis i przegląd urządzeń na terenie Sulejówka, Halinowa i Wiązowni.

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Montujemy i serwisujemy klimatyzatory takich producentów, jak: 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to system, który pomaga nam oczyścić powietrze, a w zamian gromadzi energię i wyrzuca na zewnątrz zanieczyszczenia. Rekuperacja może skutecznie poprawić samopoczucie, szczególnie odczują to astmatycy i alergicy, dla których jakość powietrza jest kluczowa. Oferujemy montaż i serwis rekuperacji, a także planowanie instalacji w nowych budynkach.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Sulejówka, Halinowa i Wiązowni

Oferujemy doradztwo, wycenę, sprzedaż oraz montaż i serwis instalacji opartych o odnawialne źródła energii na terenie gminy Wiązowna, Sulejówka, Halinowa. Do każdego zadania podchodzimy kompleksowo, a potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Sulejówek – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją 

Sulejówek to miasto należące do aglomeracji warszawskiej. Dobry transport sprawia, że wiele osób pracujących lub uczących się w Warszawie decyduje się na regularny dojazd zamiast przeprowadzki.

Halinów – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Halinów to miasto z burzliwą historią, przez które przebiegał w przeszłości front wojenny. W okresie okupacji Halinów należał do Generalnego Gubernatorstwa. Dzisiaj warto odwiedzić Halinów dla ładnego parku i zabytkowego pałacyku.

Wiązowna – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Wiązowna kojarzy się z pięknym zespołem parkowo-pałacowym, który był inspiracją do wielu powieści i filmów. To między innymi tu kręcono sceny do Trędowatej.

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Sulejówkiem, Halinowem i Wiązowna

SunFoton jest firmą, której siedziba znajduje się w Raszynie. Jednocześnie nasze usługi obejmują całą Warszawę, m.in. TargówekWolęWilanówŻoliborzBielany i Bemowo. Świadczymy nasze usługi także w okolicznych miejscowościach np. w ZielonceLegionowieMarkachWołominie czy Ząbkach.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?