SunFoton.pl » Obszar działania » Pruszków

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Pruszków

Nasza firma zajmuje się dystrybucją, doradztwem, montażem i serwisem pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji w miejscowości Pruszków koło Warszawy. Kwestie priorytetowe to dla nas kompleksowość usług oraz profesjonalne podejście do Klientów z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do gospodarstw domowych, ale również przedsiębiorstw i instytucji publicznych. 

Pompy ciepła – montaż, serwis

Jeśli zależy nam na bezobsługowym systemie ogrzewania, który jednocześnie będzie korzystny pod względem ekonomicznym, dobrym wyborem będą pompy ciepła. Ponadto to również rozwiązanie proekologiczne, które nie emituje szkodliwych zanieczyszczeń. 

Zapewniamy montaż i serwis pomp ciepła na terenie Pruszkowa oraz służymy fachową radą przy ich wyborze. Nasi Klienci mogą wybierać spośród różnych typów pomp: powietrznychgruntowychwodnychpomp ciepła do c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) i centralnego ogrzewania. Wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

W naszej ofercie znaleźć można pompy ciepła takich renomowanych producentów, jak: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Oferujemy również montaż i serwis fotowoltaiki. Coraz więcej ludzi decyduje się na inwestycję w systemy fotowoltaiczne.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Poprzez instalację fotowoltaiczną pozyskuje się energię elektryczną z promieni słonecznych. Taki system nie może istnieć bez paneli PV, które zwykle montowane są na poszyciu dachowym – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Chcesz obniżyć koszty energii elektrycznej w Twoim domu w Pruszkowie? Zainwestuj w instalacje oparte o odnawialne źródła energii!

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Świadczymy usługę montażu klimatyzacji oraz serwisu, naprawy i przeglądu klimatyzatorów. Wszystkie prace związane z klimatyzacją wykonujemy starannie i sprawnie, bez niepotrzebnego wydłużania całego procesu. Zajmujemy się instalacją klimatyzacji zarówno w obiektach mieszkalnych, jak również w biurach oraz instytucjach znajdujących się w Pruszkowie.

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta klimatyzatorów obejmuje: 

Służymy fachową radą w kwestii wyboru odpowiedniego modelu.

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja ma szansę stać się w przyszłości podstawą energooszczędnych domów. To system, który wymienia powietrze na świeże oraz przefiltrowuje je, zachowując jednocześnie ciepło w budynku. Oferujemy profesjonalny montaż i serwis rekuperacji – na naszą fachowość składa się wiele lat doświadczenia w branży i zadowolonych z naszych usług Klientów. 

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Pruszkowa

Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach opartych o odnawialne źródła energii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdajemy sobie sprawę jak ważna jest kompleksowość usług i słuchanie indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze usługi obejmują doradztwo, wycenę, montaż oraz serwis pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji w Pruszkowie. 

Pruszków – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Pruszków to miasto położone w województwie mazowieckim nad rzeką Utratą. W mieście znajduje się zabytkowy Park Potulickich, którego założenie datuje się na XIX wiek oraz pałac Ignacego Więckowskiego, zwany pałacykiem “Sokoła”. W Pruszkowie zobaczyć można ponadto Rezerwat Stawy Raszyńskie. 

Obszar usługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Pruszkowem

Siedziba naszej naszej firmy mieści się w Raszynie, jednak świadczymy usługi na terenie całej Warszawy, m.in. na WoliMokotowie oraz Białołęce. Z naszymi usługami docieramy również poza granice Warszawy, np do Góry KalwariaWołomina czy Łomianek

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?