Pompy ciepła LG w Warszawie i okolicach

Pompy ciepła LG to obecnie jeden z częściej wybieranych metod ogrzewania domu i nie tylko. Wariant ten sprawdza się w każdym budynku – nawet w instytucjach publicznych czy lokalach usługowych. Nasza firma zajmuje się nie tylko doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu, ale też wyceną przedsięwzięcia. Warto wiedzieć, że pompy ciepła LG pomogą zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie nie wpłyną znacząco na środowisko.

LG – producent pomp ciepła  

LG to jedno z większych przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją i dystrybucją szeroko pojętych sprzętów elektronicznych. Spółka powstała w 1947 roku w Korei Południowej. Obecnie zatrudnia ponad 150 tysięcy osób w 120 krajach. 

LG jako przedsiębiorstwo dba o naszą planetę. W ich planach na kolejnych 10 lat jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla we wszystkich zakładach produkcyjnych. 

Decydując się na sprzęt tego producenta, w tym pompy ciepła LG, nasi Klienci dbają nie tylko o środowisko, ale również o swoje portfele. Ten rodzaj ogrzewania jest bowiem obecnie jednym z najtańszych, a jednocześnie najbardziej wydajnych.

Pompy ciepła LG – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

SunFoton to firma, dla której najważniejszy jest Klient. Zawsze dbamy o jego zadowolenie i staramy się spełnić wszelkie oczekiwania. W związku z tym oferujemy kompleksowe usługi, które znacznie ułatwią Klientom proces zmiany ogrzewania.  

Nasze działania zaczynają się od doradztwa i wyceny inwestycji. Klient może wybierać spośród kilku podstawowych rodzajów pomp ciepła LG: powietrznychgruntowychwodnych, do c.w.u. i COPo podjęciu właściwej decyzji oferujemy zarówno sprzedaż, jak i montaż oraz okresowy serwis sprzętu. 

Zastanawiasz się, jak zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie? Zdecyduj się na niezawodne pompy ciepła LG!

Co wyróżnia pompy ciepła marki LG? 

Pompy ciepła LG wyróżnia połączenie niezawodności i dobrej ceny. Są to sprzęty nie tylko funkcjonalne, ale też sprawdzające się wizualnie we wszystkich pomieszczeniach. Mają uniwersalny design, dzięki czemu sprawdzą się nawet w widocznym miejscu. 

Energooszczędność, którą gwarantują pompy ciepła LG, pozwala zaoszczędzić duże kwoty, które w przypadku innego ogrzewania wydawane są na rachunki. Nowoczesne sprzęty marki LG umożliwiają ogrzanie wody użytkowej, klasycznych grzejników ściennych, ale również zapewniają dostarczenie odpowiedniej ilości ciepła do ogrzewania podłogowego. Wszystko to dzieje się w większości przy wykorzystaniu energii odnawialnej. Dzięki temu ogrzewając nasz dom pompą ciepła LG, dbamy także o środowisko. 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Wybór pompy ciepła LG zapewni szybkie i skuteczne ogrzanie wody – zarówno użytkowej, jak i tej w instalacji grzewczej. To z kolei umożliwi przyjemne i bezproblemowe funkcjonowanie w domu z tym rodzajem ogrzewania – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Doradztwo przy wyborze pomp ciepła LG i wycena

Bardzo ważne jest, aby sprzęt, na który decyduje się Klient, spełniał wszelkie jego wymagania. W tym celu gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Polega ono na przedstawieniu całej oferty i wszelkich możliwości, na które można się zdecydować. 

Co więcej, zajmujemy się także wyceną danej inwestycji. Uwzględniany jest tu m.in. rodzaj wybranej pompy ciepła LG. Dzięki temu Klienci już na początku współpracy są świadomi, jaki to będzie wydatek. 

Montaż pomp ciepła LG

Wybór odpowiedniego rodzaju pompy ciepła LG to nie wszystko. Kolejnym ważnym krokiem jest jej montaż. Jesteśmy świadomi, jak ważne jest to dla komfortu i bezpieczeństwa Klientów, dlatego w ofercie naszej firmy znajduje się również montaż sprzętu. 

Serwis pomp ciepła LG

Mimo iż pompy ciepła LG są sprzętami niezawodnymi, które nie potrzebują częstych napraw, ważne jest przeprowadzanie systematycznych serwisów sprzętów. Okresowe przeglądy pozwolą na wczesne wykrycie ewentualnych usterek lub awarii, co z kolei zapewni możliwość szybkiego i bezproblemowego pozbycia się błędu. Dzięki temu właściciele pompy będą mieli zapewnione bezpieczeństwo i zdobędą pewność, że ich sprzęt funkcjonuje tak, jak powinien. 

Montaż i serwis pomp ciepła innych marek

SunFoton to firma, która działa nie tylko z pompami ciepła LG. Oferujemy także produkty innych, równie niezawodnych producentów:

Chcesz poznać finalny koszt inwestycji w ogrzewanie pompą ciepła LG?

Gdzie poza Warszawą realizujemy usługi związane z pompami ciepła LG i nie tylko?

Siedziba naszej firmy SunFoton mieści się w podwarszawskim Raszynie. Mimo to zasięg naszej działalności obejmuje całą Warszawę, czyli m.in. dzielnice: UrsusWolaOchotaŻoliborzTargówek. Oprócz tego świadczymy usługi także w okolicach stolicy, czyli na terenie LegionowaOtwockaGóry KalwariiGrodziska Mazowieckiego czy Pruszkowa.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?