SunFoton.pl » Pompy ciepła Daikin

Pompy ciepła Daikin w Warszawie i okolicach

Marka Daikin produkuje jedne z najbardziej wydajnych systemów ogrzewania opartych o odnawialne źródła energii. Jako jeden z pionierów na rynku, dostarcza wysokiej jakości urządzenia, które sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Pompy ciepła marki Daikin to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie w korzystnej cenie. W ofercie naszej firmy znajduje się usługa montażu oraz serwisu pomp ciepła Daikin na terenie Warszawy i okolic.

Daikin – producent pomp ciepła

Firma Daikin to japońskie przedsiębiorstwo międzynarodowe założone w 1924 roku, którego siedziba znajduje się w Osace. Jest jednym z liderów na światowym rynku systemów grzewczych. Producent oferuje urządzenia klimatyzacyjne, chłodnicze, wentylacyjne, a także grzewcze. Popularność produktów Daikin wynika z zastosowania zaawansowanych rozwiązań technologicznych, innowacyjnego podejścia do projektowania urządzeń a także profesjonalnego wykonania.  

W ofercie firmy Daikin znajdziemy systemy VRV dla obiektów wielkopowierzchniowych, przemysłowe agregaty wody lodowej, systemy klimatyzacji split, multi-split i sky air, oczyszczacze powietrza oraz systemy grzewcze Daikin Altherma. Urządzenia marki Daikin są certyfikowane, a wiele z nich posiada status innowacyjnych

Pompy ciepła Daikin – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksowo usługami z zakresu doradztwa, montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Warszawy i okolic. Współpraca z nami jest gwarancją jakości. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy jego potrzeby i proponujemy najlepsze rozwiązania. Nasza oferta obejmuje zarówno pomoc w wyborze odpowiedniej pompy ciepła, jak i wykonanie wyceny, a następnie projekt i montaż, a także serwis oraz przegląd urządzeń grzewczych. 

Oferujemy naszym klientom usługi w zakresie pomp Daikin powietrznychgruntowychwodnych, do c.w.u oraz centralnego ogrzewania

Chcesz wymienić swój stary system grzewczy na pompę ciepła marki Daikin? 

Co wyróżnia pompy ciepła marki Daikin?

Daikin jako pierwszy producent wprowadził do Europy pompy ciepła w 2006 roku. Od tamtej pory nie zmieniała się misja marki, by dostarczać wysokiej jakości produkty, wpływające na komfort użytkowników. Dzięki swojemu doświadczeniu firma Daikin wprowadza na rynek pompy ciepła wyróżniające się wysoką sprawnością. Urządzenia marki sprawdzą się zarówno w domach, mieszkaniach, jak i sklepach, hotelach i obiektach biurowych. Pompy ciepła Daikin charakteryzują się klasą efektywności sezonowej A++. To sprawia, że są wyjątkowo energooszczędne, a tym samym pozwalają znacząco zmniejszyć rachunki za energię.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Systemy grzewcze marki Daikin są produkowane z myślą o europejskich warunkach pogodowych. Dlatego zapewniają komfort użytkowania oraz wydajność przez cały rok, bez względu na temperaturę na zewnątrz – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Doradztwo przy wyborze pomp ciepła Daikin i wycena

Wybór marki urządzenie to nie wszystko. W następnym kroku należy zdecydować się na konkretny model. Pompa ciepła powinna być dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Nie bez znaczenia będzie także wielkość budynku. Nasza firma oferuje usługę profesjonalnego doradztwa. Analizujemy potrzeby Klienta oraz potencjał budynku, a następnie pomagamy w wyborze idealnego modelu. Przedstawiamy ofertę oraz prezentujemy gotową wycenę.

Montaż pomp ciepła Daikin

Oferujemy montaż pomp ciepła marki Daikin. Od wielu lat zajmujemy się instalacją urządzeń grzewczych, dlatego dobrze wiemy, jak powinna przebiegać praca, by urządzenie było w pełni funkcjonalne. Bez względu na to, czy montaż ma się odbyć w nowym czy modernizowanym budynku, możemy także wykonać odwierty pod pompy ciepła

Serwis pomp ciepła Daikin

Aby mogły działać sprawnie i bezawaryjnie, pompy ciepła powinny być regularnie serwisowane. W tym celu należy skontaktować się z profesjonalną firmą, posiadającą w tym zakresie doświadczenie. W SunFoton zajmujemy się serwisem pomp ciepła marki Daikin, a także innych producentów. Działamy na terenie całej Warszawy oraz okolic.

Montaż i serwis pomp ciepła innych marek

Nasza firma posiada doświadczenie w montażu i serwisie nie tylko pomp ciepła Daikin, ale także urządzeń innych producentów, w tym:

Zdecydowałeś się na pompę ciepła Daikin i chcesz zlecić jej profesjonalny montaż?

Gdzie poza Warszawą realizujemy usługi związane z pompami ciepła Daikin i nie tylko?

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Raszynie, ale usługi związane z doradztwem, montażem oraz serwisem pomp ciepła Daikin i innych marek wykonujemy na terenie całej Warszawy. Dojeżdżamy do Klientów na BemowieWoli i Wilanowie. Usługi świadczymy także na terenie okolicznych miejscowości, w tym m.in. WołominaOtwocka oraz Piaseczna.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?