SunFoton.pl » Obszar działania » Piaseczno

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Piaseczno

Jesteśmy jedną z wiodących na polskim rynku firm, która zajmuje się dystrybucją, doradztwem, montażem i serwisem pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji oraz rekuperacji w miejscowości Piaseczno koło Warszawy. Stawiamy na kompleksowość usług i indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dbamy o profesjonalną obsługę, fachowe i rzetelne doradztwo oraz wysoką jakość wykonywanych prac. 

Pompy ciepła – montaż, serwis

Koszty ogrzewania stanowią jeden z największych wydatków w domowym budżecie. Nic więc dziwnego, że szukamy różnych sposobów na ich obniżenie. Jednym z nich jest montaż pomp ciepła. Pompa ciepła stanowi coraz chętniej wybieraną alternatywę dla ogrzewania gazowego czy elektrycznego. Odpowiednio dobrana do powierzchni i kubatury obiektu jest praktycznie bezobsługowa. 

Świadczymy kompleksowe usługi montażu i serwisu pomp ciepła w Piasecznie, a także oferujemy fachowe doradztwo przy ich wyborze. W zależności od zastosowania proponujemy pompy ciepła różnych typów – powietrznegruntowewodnepompy ciepła do c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) i centralnego ogrzewania. Wykonujemy także odwierty pod pompy ciepła

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Obsługujemy pompy ciepła renomowanych producentów, takich jak: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika jest jednym z rodzajów instalacji opartej o odnawialne źródła energii. Instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Najprościej mówiąc, fotowoltaika służy do pozyskiwania energii elektrycznej z energii słonecznej. Istnieje kilka rodzajów takiej instalacji, ale niezależnie od zastosowanego rozwiązania najważniejszym elementem fotowoltaiki są panele PV, które montuje się na dowolnym rodzaju poszycia dachowego – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Chcesz zaoszczędzić na prądzie? Szukasz w Piasecznie instalacji opartych o odnawialne źródła energii?

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Kolejnym obszarem działalności naszej firmy jest dostawa i montaż klimatyzacji oraz przeglądy i usługi serwisowe klimatyzatorów. Gwarantujemy sprawne i staranne wykonanie wszystkich prac związanych z klimatyzacją, zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i biurach czy instytucjach zlokalizowanych w Piasecznie. 

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Montujemy i serwisujemy:

Są to najbardziej znani producenci klimatyzatorów na naszym rynku. 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja staje się powoli standardem energooszczędnego domu. Jej podstawowym zadaniem jest wymiana powietrza na świeże i jego przefiltrowanie przy jednoczesnym minimalizowaniu strat ciepła. W SunFoton zajmujemy się montażem i serwisem rekuperacji. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam zbudować sprawny i efektywny system rekuperacji. Oferujemy także pełne doradztwo techniczne w tym zakresie. 

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Piaseczna 

Naszą specjalnością są nowoczesne instalacje oparte o odnawialne źródła energii. W tej branży działamy nieprzerwanie od wielu lat, dostarczając kompleksowych rozwiązań w zakresie pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji. W zakres naszych usług wchodzą: profesjonalne doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż oraz serwis nowoczesnych systemów fotowoltaicznych w Piasecznie. 

Piaseczno – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Piaseczno to miasto położone w województwie mazowieckim, w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy – Ursynów. Dogodna lokalizacja Piaseczna sprawiła, że stało się ono atrakcyjnym miejscem do życia. Jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast aglomeracji warszawskiej. W Piasecznie zlokalizowanych jest wiele zagranicznych przedsiębiorstw – w 2010 roku miasto to zostało uznane przez magazyn Forbes za najbardziej atrakcyjne dla biznesu.

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Piasecznem

Siedziba naszej firmy znajduje się w Raszynie, ale swoje usługi świadczymy na terenie całej Warszawy, m.in. na MokotowieWilanowieBemowieWoli, jak i w pozostałych dzielnicach. Duża część naszych Klientów pochodzi z okolic Warszawy, czyli LegionowaWołomina, Łomianek i Grodziska Mazowieckiego

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?