Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Otwock

Jesteśmy firmą skupiająca się na usługach z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, czyli fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji i rekuperacji. Najbardziej liczy się dla nas Klient i kompleksowe podejście do montażu. Cierpliwie prowadzimy przez wszystkie etapy: wycenę, sprzedaż, montaż, a także późniejszy serwis.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Montaż pomp ciepła staje się u nas coraz bardziej popularny. Składają się na to niskie koszta eksploatacji, bezobsługowość, a także mała awaryjność. Co więcej, pompy ciepła są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują szkodliwych odpadów. To świetna alternatywa dla ogrzewania gazowego i elektrycznego.

Jako SunFoton oferujemy nie tylko montaż, ale i serwis pomp ciepła w Otwocku. Instalujemy pompy powietrznegruntowewodne, do ciepłej wody użytkowej i C.O. W razie potrzeby wykonujemy także odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

W trosce o jakość usług oferujemy pompy ciepła renomowanych producentów: 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Wysoka jakość sprzętu ma wpływa na stabilne działanie całej instalacji. Ponadto sprawdzony producent to gwarancja bezawaryjnej i wieloletniej pracy. Swoim Klientom oferujemy tylko sprawdzony sprzęt, do którego mamy zaufanie – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika uznawana jest za jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na pozyskanie energii. Jako firma SunFoton specjalizujemy się w indywidualnych projektach instalacji fotowoltaicznych dla: domówfirm oraz sklepówhotelispółdzielni i wspólnot mieszkaniowychprzemysłurolników, a także szkół, basenów i instytucji publicznych.

Nie jesteś pewien czy przysługuje Ci dofinansowanie na fotowoltaikę w Otwocku? Pokażemy, jak je zdobyć!

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Brak klimatyzacji w domu lub lokalu coraz częściej daje się nam we znaki. Na szczęście systemy te coraz bardziej tanieją i nie jest to tak poważny wydatek, jak jeszcze kilka lat temu. Oferujemy sprawny i szybki montaż klimatyzacji oraz usługi serwisowe na terenie Otwocka.

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Montujemy i serwisujemy klimatyzatory takich producentów, jak: 

Wskazane przez nas marki to czołowi producenci, do których mamy zaufanie.

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na czystym powietrzu w domu, wolnym od drobnoustrojów i smogu. Jako firma SunFoton oferujemy montaż i serwis rekuperacji, a także pomoc w zaprojektowaniu optymalnego systemu rekuperacji.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Otwocka

Oferujemy pełne doradztwo, wycenę, montaż i serwis w zakresie systemów opartych o odnawialne źródła energii na terenie Otwocka. Naszą misją jest indywidualne podejście do klientów.

Otwock – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Piękne sosnowe lasy, urokliwa rzeka Świder i rezerwat przyrody coraz częściej przyciągają ludzi na wypoczynek w okolice Otwocka.

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Otwockiem

SunFoton ma siedzibę w Raszynie, jednak obsługujemy klientów w Warszawie, a także wielu okolicznych miejscowościach. Naszymi usługami obejmujemy między innymi: TargówekWilanówLegionowo i Ząbki.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?