SunFoton.pl » O nas

Kilka słów o firmie SunFoton - Czysta energia dla Twojego domu

Kim jesteśmy? W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Jesteśmy jedną z wiodących na polskim rynku firm, od lat zajmującą się dystrybucją i doradztwem w zakresie nowoczesnych instalacji, opartych o odnawialne źródła energii. Działania prowadzone przez naszą firmę obejmują instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła, które na chwilę obecną cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób szukających alternatywnych źródeł pozyskiwania energii dla swoich domów. Dzięki odnawialnym źródłom energii mogą państwo uzyskać niezależność energetyczną, a także w znacznym stopniu przyczynić się do odciążenia środowiska naturalnego.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza nabywana przez długi okres prowadzenia działalności na terenie kraju pozwala nam w opracowywaniu rozwiązań, które zapewnią państwu najkorzystniejszą ofertę dopasowaną indywidualnie pod każdego klienta. Zapewniamy fachową pomoc w doborze mocy paneli słonecznych, wybór odpowiedniego rodzaju pompę ciepła, doradztwo w kwestiach formalnych, a także radę w kwestii wyboru odpowiedniej formy finansowania inwestycji. Pod naszym okiem cały proces uzyskiwania zielonej energii przebiegnie w sposób sprawny i efektywny, aby w jak najkrótszym czasie cieszyli się państwo z dostępu do tych nowoczesnych form technologii.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może być ekspertem w dziedzinie nowoczesnych systemów technologicznych, dlatego kontaktach z klientami szanujemy ich wolny czas i stawiamy na prosty, zrozumiały język, dzięki czemu unikamy niedomówień oraz uwalniamy od możliwego poczucia zakłopotania.

Gwarantujemy korzystne warunki prowadzonych przez nas usług, ponieważ najbardziej zależy nam na państwa końcowej satysfakcji i zadowoleniu. Najwyższa, oferowana przez naszą firmę jakość usług to atrakcyjne i konkurencyjne ceny, które w połączeniu z szybką realizacją zleceń oraz pełnym bezpieczeństwem, dadzą najlepsze efekty współpracy, osiągnięte w możliwie jak najkrótszym czasie.

Nasze działania skupiają się głównie wokół klientów indywidualnych i ich budynków mieszkalnych, lecz działamy również z myślą o gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych oraz cieplnych w państwa firmach i posiadłościach ziemskich usprawni ich działanie, wspomoże rozwój, a także w znacznym stopniu ograniczy koszty ich prowadzenia. Zastosowanie odnawialnych źródeł energii to inwestycja z myślą o przyszłości, która w niezakłócony sposób może działać nawet do 30 lat.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które zdecydowały się na wdrożenie alternatywnych źródeł energii w swoich domach, a także przedstawicieli firm oraz gospodarstw rolnych.