Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Marki

Nasza firma SunFoton specjalizuje się w dystrybucji, doradztwie, montażu i serwisie pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji oraz rekuperacji w miejscowości Marki koło Warszawy. Oferujemy kompleksowe usługi, a kwestią priorytetową jest dla nas zawsze zadowolenie Klienta. Podstawy naszej działalności to profesjonalna obsługa i doradztwo oraz fachowy montaż i serwisowanie systemów energetycznych. 

Pompy ciepła – montaż, serwis

Montaż pomp ciepła to jeden z głównych filarów naszej działalności. System ten nie tylko pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, ale dodatkowo jest w pełni nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. Ponadto wyróżnia się komfortem użytkowania – przy odpowiednim dopasowaniu do wielkości budynku, charakteryzuje go całkowita bezobsługowość. 

Świadczymy usługę montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Marek i okolic. Oferujemy różne typy pomp ciepła: powietrznegruntowewodnepompy ciepła do c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) i centralnego ogrzewania. Ponadto w zależności od potrzeb wykonujemy odwierty pod pompy ciepła

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Nasi Klienci mogą wybierać spośród pomp ciepła takich renomowanych producentów, jak: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika to system, który umożliwia pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słonecznych. Dzieje się to za sprawą ogniw wychwytujących promienie i przekształcających je następnie w energię elektryczną. W ten sposób zasilić można cały dom. 

Nasza firma wykonuje projekty instalacji fotowoltaicznych dla domówfirm i sklepówspółdzielni i wspólnot mieszkaniowychhotelirolnikówprzemysłuszkół, basenów i instytucji publicznych w Polsce. 

Masz dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Szukasz w Markach fachowców od instalacji opartych o odnawialne źródła energii?

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Specjalizujemy się w fachowym montażu oraz serwisie i naprawie klimatyzacji na terenie Marek. 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Klimatyzacja przestała być standardem wyłącznie biur i instytucji publicznych. Coraz więcej ludzi decyduje się na jej zainstalowanie również w prywatnych mieszkaniach i domach. To rozwiązanie korzystne nie tylko w czasie upalnych dni, ale również przez cały rok w przypadku osób z chorobami płuc i alergików – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Polecamy klimatyzatory od sprawdzonych producentów: 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to w dużym uproszczeniu mechaniczna wentylacja pomieszczenia. Polega ona na wymianie zanieczyszczonego powietrza wewnątrz budynku na pobierane z zewnątrz świeże. Jednocześnie wszystko to dzieje się bez utraty ciepła w mieszkaniu. To czyni montaż rekuperacji bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. 

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Marek

Działamy kompleksowo – zajmujemy się doradztwem, wyceną oraz montażem i serwisem pomp ciepła, klimatyzacji, fotowoltaiki i rekuperacji. W systemach opartych o odnawialne źródła energii specjalizujemy się od wielu lat, warto więc nam zaufać – pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań. 

Marki – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Marki to miasto położone na terenie województwa mazowieckiego, na północny – wschód od Warszawy. W mieście znajduje się zabytkowy park z XIX wieku, w którym znaleźć można wiele pomników przyrody. 

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Markami

Siedziba naszej firmy zajmuje się w Raszynie, ale usługami obejmujemy całą Warszawę, m.in: OchotęWilanów i Ursynów. Poza Markami, docieramy również do innych okolicznych miast, np ZielonekZąbków i Grodziska Mazowieckiego

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?