SunFoton.pl » Obszar działania » Legionowo

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Legionowo

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji, doradztwie, montażu i serwisie pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji, rekuperacji na terenie Legionowa. Usługi wykonujemy kompleksowo, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie Klienta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie instalacji opartych o odnawialne źródła energii oraz profesjonalny montaż i serwis systemów energetycznych.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Jednym z filarów naszej działalności jest montaż pomp ciepłaPompy to wyjątkowo ekologiczny system, który nie generuje szkodliwych dla środowiska odpadów spalania. Jest bezobsługowy oraz oszczędny, dzięki czemu znacząco zmniejsza rachunki za ogrzewanie. 

Oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis pomp ciepła na terenie Legionowa. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę pomp ciepła powietrznychgruntowychwodnychpomp do c.w.u. (ciepłej wody użytkowej) oraz centralnego ogrzewania. W razie potrzeby wykonamy także odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Posiadamy bogatą ofertę pomp ciepła od renomowanych producentów: 

Pomagamy w doborze odpowiedniego modelu na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta.

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika jest ekologicznym sposobem pozyskiwania energii z promieni słonecznych. Odbywa się to za pomocą ogniw, które wychwytują promienie, a następnie przekształcają je na energię elektryczną, którą można zasilić cały dom. 

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem projektów instalacji fotowoltaicznych dla domówfirm i sklepówrolnikówspółdzielni i wspólnot mieszkaniowychhoteliprzemysłuszkół, basenów, szpitali, urzędów i instytucji publicznych. Oferujemy także pomoc w zdobyciu dofinansowania na fotowoltaikę.

Szukasz ekologicznych oraz ekonomicznych form pozyskiwania energii w Legionowie? Zainwestuj w instalacje oparte o odnawialne źródła!

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Zajmujemy się fachowym montażem, oraz profesjonalnym serwisem i naprawą klimatyzacji na terenie Legionowa. 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Klimatyzacja przestała być tylko domeną biurinstytucji publicznych i lokali usługowych. Coraz częściej decydujemy się na instalację klimatyzatora w domach i mieszkaniach. Jest to świetne rozwiązanie, wpływające na komfort życia alergików i osób z chorobami płuc, a także każdego, komu zależy na odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

W naszej ofercie znajdują się polecane przez nas klimatyzatory sprawdzonych producentów: 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Jednym z najnowszych systemów, polegającym na mechanicznej wentylacji pomieszczeń, jest rekuperacjaW procesie rekuperacji urządzenie zwane rekuperatorem wymienia zanieczyszczone powietrze wewnątrz budynku na świeże, pobierane z zewnątrz. Jednocześnie następuje odzyskiwanie ciepła z usuwanego z domu powietrza, wykorzystane następnie do ogrzania świeżego napływu tlenu. To sprawia, że montaż rekuperacji jest także rozwiązaniem ekonomicznym.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Legionowa

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, wyceną a także montażem i serwisem pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji na terenie Legionowa koło Warszawy. Kompleksowo podchodzimy do wykonywanych usług, oferując naszym Klientom fachową pomoc w doborze odpowiednich systemów opartych o odnawialne źródła energii.

Legionowo – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Legionowo to miasto na terenie województwa mazowieckiego, położone na północ od centrum Warszawy. Niemal z każdej strony miasto otoczone jest gęstymi lasami, dzięki czemu stanowi atrakcyjne miejsce do wypoczynku. 

Obszar usługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Legionowem

Siedziba naszej firmy znajduje się w Raszynie, ale naszymi usługami z zakresu instalacji i serwisu systemów opartych o odnawialne źródła ciepła objęliśmy całą Warszawę, w tym WilanówUrsynów i Ochotę. Poza Legionowem, działamy także na terenie innych okolicznych miast, w tym: ŁomianekZielonek i Ząbków.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?