SunFoton.pl » Klimatyzatory, klimatyzacja Mitsubishi

Klimatyzatory, klimatyzacja Mitsubishi w Warszawie i okolicach

Mitsubishi jest światowym liderem w produkcji systemów klimatyzacji i wentylacji dla domów i przemysłu. Oferowane przez firmę urządzenia sprawdzą się zarówno do użytku prywatnego, jak i przemysłowego. Mitsubishi na pierwszym miejscu stawia jakość, dlatego wybierając urządzenie firmy otrzymujemy najlepszy produkt.

Nasza firma zajmuje się montażem, serwisem i naprawą klimatyzatorów marki Mitsubishi. Przeprowadzamy także fachowy przegląd urządzeń. Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miast.

Mitsubishi – producenci klimatyzatorów

Firmę Mitsubishi założył Yatarō Iwasaki w 1870 roku. Początkowo była przedsiębiorstwem transportowym, zajmującym się morską żeglugą. W latach 50. i 60. XX wieku firma rozwinęła swoje usługi motoryzacyjne, dzięki którym stała się rozpoznawalna na całym świecie. W 1921 roku powstało Mitsubishi Electric, przyjmując za swoją dewizę hasło “Changes for the Better”, czyli zmiany na lepsze. Firma stara się wdrażać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym technologia może służyć poprawie warunków życia ludzi, wpływając na ich komfort.

Dzięki wykorzystaniu jakościowych materiałów i nowych technologii Mitsubishi wyrosło na jednego z liderów wśród producentów systemów klimatyzacji. To właśnie precyzja w wykonaniu i dążenie do zapewnienia Klientom najlepszych produktów sprawia, że klimatyzatory Mitsubishi cieszą się ogromną popularnością.

Klimatyzacja Mitsubishi – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Usługi z zakresu systemów klimatyzacji wykonujemy kompleksowo. Zajmujemy się zarówno profesjonalnym montażem urządzeń, jak i serwisem, naprawą oraz przeglądem. Naszym Klientom zapewniamy pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego klimatyzatora. Usługi związane z systemami klimatyzacji kierujemy do właścicieli domów i mieszkańbiurserwerowniinstytucji publicznych oraz lokali usługowych

Zależy Ci na niezawodnym systemie klimatyzacji do domu lub biura? Postaw na urządzenia marki Mitsubishi!

Co wyróżnia klimatyzatory marki Mitsubishi?

Klimatyzatory Mitsubishi to urządzenia wykonane z najwyższą starannością. Wykorzystanie przez producenta nowoczesnych systemów oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że klimatyzatory marki Mitsubishi są jednymi z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku. Sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach, dlatego poleca się je do dużych obiektów o charakterze przemysłowym. Produkty firmy Mitsubishi zapewniają niskie zużycie energii elektrycznej, wyróżniają się także zerową szkodliwością dla środowiska.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Urządzenia klimatyzacyjne marki Mitsubishi wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki eleganckiemu i estetycznemu designowi pasują do nowoczesnych wnętrz. Ich zaletą jest także cicha praca, dlatego można je zainstalować nawet w pomieszczeniach wrażliwych na hałas – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Doradztwo przy wyborze klimatyzatorów Mitsubishi i wycena

Wybór klimatyzatora wcale nie musi być prosty, dlatego nasza firma oferuje fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia. Wsłuchujemy się w potrzeby Klienta i podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Pod uwagę bierzemy także powierzchnię oraz typ wnętrza, w którym zostanie zamontowana klimatyzacja. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować modele klimatyzatorów marki Mitsubishi, które w pełni zadowolą użytkowników.

Montaż klimatyzacji Mitsubishi

Nasza firma zajmuje się fachowym montażem klimatyzatorów marki Mitsubishi oraz urządzeń innych producentów. Wykonujemy instalacje na terenie całej Warszawy oraz pobliskich miast. Montujemy klimatyzatory typu split, multi-spilt, kasetonowe, a także kanałowe, okienne oraz przenośne

Serwis, naprawa, przegląd klimatyzacji Mitsubishi

Regularny przegląd systemów klimatyzacyjnych sprawia, że urządzenia mogą posłużyć nam jak najdłużej. Pozwala także utrzymać klimatyzatory w najwyższej wydajności. Z tego względu warto przynajmniej raz w roku skontaktować się z firmą oferującą usługi przeglądu i serwisu klimatyzacji Mitsubishi. 

Firma SunFoton oferuje usługę profesjonalnego serwisu oraz przeglądu klimatyzacji. Zajmujemy się także fachową naprawą urządzeń w razie usterek lub niespodziewanych awarii.

Montaż, serwis, przegląd klimatyzatorów innych marek

Specjalizujemy się w montażu i serwisie klimatyzatorów Mitsubishi oraz innych marek, a nasza oferta obejmuje:

Chcesz zainwestować w wydajny system chłodniczy? Postaw na klimatyzator Mitsubishi!

Gdzie poza Warszawą realizujemy usługi związane z klimatyzacją Mitsubishi i nie tylko?

Nasza firma zlokalizowane jest w Raszynie, ale naszymi usługami objęta jest cała Warszawa, w tym dzielnice: WilanówBemowo czy Białołęka. Działamy również na terenie okolicznych miejscowości, m.in. OtwockaMilanówka oraz Starych Babic i Izabelina.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?