SunFoton.pl » Obszar działania » Karczew, Józefów

Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja, rekuperacja Karczew, Józefów

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Działamy z fotowoltaiką, pompami ciepła, klimatyzacją i rekuperacją. Stawiamy na kompleksowe działania w porozumieniu z klientem, co przekłada się na współpracę już na etapie wyceny, a także pomoc w montażu i serwisie.

Pompy ciepła – montaż, serwis

Montaż pomp ciepła cieszy się popularnością z powodu niskich kosztów eksploatacji, małej awaryjności instalacji, a także łatwej obsłudze urządzenia sterującego. Ponadto pompa ciepła jest przyjazna dla środowiska, gdyż nie generuje szkodliwych odpadów. To wspaniała alternatywa dla ogrzewania gazowego lub elektrycznego.

Oferujemy montaż i serwis pomp ciepła w Karczewie i Józefowie. Na życzenie klienta instalujemy pompy powietrznegruntowewodnedo ciepłej wody użytkowej i C.O. Ponadto wykonujemy odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

Przywiązujemy wagę do jakości usług, dlatego oferujemy pompy ciepła renomowanych producentów: 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika zyskała swoją popularność dzięki formie pozyskiwania energii – z promieni słonecznych. Jako firma SunFoton specjalizujemy się w indywidualnych projektach instalacji fotowoltaicznych dla: domówfirm oraz sklepówhotelispółdzielni i wspólnot mieszkaniowychprzemysłurolników, a także szkół, basenów i instytucji publicznych.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Warto wiedzieć, że droga fotowoltaika może zostać dofinansowana, dzięki czemu sporo zaoszczędzimy i szybciej będziemy mogli cieszyć się z własnego źródła energii. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc w osiągnięciu dotacji i przeprowadzić Klientów przez wymagane formalności – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Klimatyzacja coraz częściej staje się dla nas normą. Świetnie widać to wśród nowych Klientów, którzy podczas wykończenia domu decydują się na instalację klimatyzatorów. Jeszcze kilka lat temu spotykaliśmy takie urządzenia jedynie w zakładach pracy i hotelach.

Oferujemy szybki montaż klimatyzacji, a także wsparcie w większych projektach, wymagających dużej ilości tego typu urządzeń.

Nie wiesz, czy instalacja klimatyzatora w Karczewie jest możliwa? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Montujemy i serwisujemy klimatyzatory takich producentów, jak: 

Wskazane przez nas marki to te, z którymi pracujemy i mamy do nich zaufanie.

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja to system wentylacyjny, który nie tylko zbiera zużyte powietrze, ale również odzyskuje z niego ciepło i przetwarza je tak, aby można było wykorzystać je ponownie. Ponadto rekuperacja oczyszcza otoczenie z zanieczyszczeń, z czego szczególnie ucieszą się alergicy. Jako firma SunFoton oferujemy montaż i serwis rekuperacji. Pomagamy również w projektowaniu.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, sprzedaż, montaż, serwis na terenie Karczewa i Józefowa

Oferujemy doradztwo, wycenę, montaż i serwis w zakresie systemów opartych o odnawialne źródła energii na terenie Karczewa i Józefowa. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i kompleksowe działanie.

Karczew – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Karczew to miasto z bogatą historią, jednak kojarzone jest przede wszystkim z zakładów przemysłu spożywczego, chemicznego i montowni samochodów marki Mercedes. Najcenniejszym zabytkiem Karczewa jest kościół zbudowany w latach 1732-1737.

Józefów – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Józefów to piękne miasto położone wśród parków i rezerwatów przyrody. Ponadto znajduje się tu urokliwe jeziorko, co dodatkowo przyciąga turystów. Józefów to miejsce idealne na chwilę relaksu i odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Obszar obsługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Karczewem i Józefowem

SunFoton ma siedzibę w Raszynie, jednak obsługujemy klientów w Warszawie i okolic. Naszymi usługami obejmujemy między innymi: TargówekWilanówLegionowo i Ząbki.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?