Pompy ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja rekuperacja Góra Kalwaria

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji, doradztwie, montażu oraz serwisie pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji na terenie Góry Kalwarii koło Warszawy. Wykonujemy kompleksowe usługi, na uwadze mając indywidualne potrzeby Klientów. Dzięki temu do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, a priorytetem jest dla nas jakość usług.

Pompy ciepła – montaż, serwis

W poszukiwaniu systemów ogrzewania, które będą tanie w eksploatacji i wygodne w użytkowaniu, coraz chętniej zwracamy się w kierunku pomp ciepła. Jest to przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Pompy ciepła są bezobsługowe, a do tego nie emitują szkodliwych spalin. Inwestycja w pompę to gwarancja niskich rachunków za ogrzewanie. 

Zajmiemy się montażem i serwisem pomp ciepła na terenie Góry Kalwarii. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła powietrznegruntowewodnepompy do ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania. W razie potrzeby wykonamy także odwierty pod pompy ciepła.

Producenci pomp ciepła – co obejmuje nasza oferta?

W naszej ofercie znajdują się pompy znanych i renomowanych producentów:  

Analizujemy potrzeby Klienta i pomagamy w doborze odpowiedniego modelu. 

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne – montaż, serwis

Fotowoltaika stała się w ostatnich latach najchętniej wybieranym systemem opartym o odnawialne źródła energii. Polega na pobieraniu promieni słonecznych i przekształcaniu ich w energię elektryczną.

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Klienci coraz chętniej zlecają nam wykonanie projektów instalacji fotowoltaicznych. Rosnąca popularność tego systemu wynika z jego zerowej szkodliwości dla środowiska i wysokich korzyści ekonomicznych – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek

Wykonamy instalację fotowoltaiczną w Górze Kalwarii dla domówfirm i sklepówrolnikówspółdzielni i wspólnot mieszkaniowychhoteliprzemysłuinstytucji publicznych. Oferujemy także pomoc w zdobyciu dofinansowania na fotowoltaikę.

Masz dom w Górze Kalwarii i rachunki za ogrzewanie stanowią znaczną część Twoich wydatków? Postaw na ekonomiczne alternatywne źródła energii! 

Klimatyzacja – montaż, serwis, przegląd

Klimatyzacja jest świetnym sposobem na regulowanie temperatury w pomieszczeniu, a także zapewnianie odpowiednich warunków wilgotnościowych. Wykonamy montaż klimatyzatora w domu i mieszkaniubiurzeserwerowni oraz instytucjach publicznych i lokalach usługowych w Górze Kalwarii.

Producenci klimatyzatorów – co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta jest szeroko i obejmuje modele klimatyzatorów od znanych i cenionych producentów: 

Rekuperacja – montaż, serwis rekuperatorów

Rekuperacja polega na wymianie starego, zanieczyszczonego powietrza wewnątrz pomieszczenia na świeże, pochodzące z zewnątrz. Proces ten jest mozliwy dzięki rekuperatorowi, który wykonuje wentylację mechaniczną. Prawidłowy przepływ powietrza w domu wpływa nie tylko na samopoczucie, ale i zdrowie domownikówMontaż rekuperacji pozwala także na odzyskiwanie ciepła z pomieszczenia, co dodatkowo obniża koszty ogrzewania.

Jak działamy? Doradztwo, wycena, montaż, serwis na terenie Góry Kalwarii

Nasze usługi, w których skład wchodzą doradztwo, wycena, montaż oraz serwis instalacji opartych o odnawialne źródła energii wykonujemy na terenie Góry Kalwarii. Oferujemy fachową pomoc i indywidualne podejście. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług przez kompetentnych i doświadczonych pracowników.

Góra Kalwaria – tutaj realizujemy usługi związane z pompami ciepła, fotowoltaiką, klimatyzacją i rekuperacją

Góra Kalwaria jest jednym z miast znajdujących się w województwie mazowieckim. Położona jest nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Układ urbanistyczny miasta został oparty na planie krzyż łacińskiego, a ustalono go na podstawie dawnych planów Jerozolimy. Z tego względu Góra Kalwaria stanowi niezwykłą atrakcję turystyczną.

Obszar usługi pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji i rekuperacji poza Górą Kalwarią

Nasza firma zlokalizowana jest w Raszynie, ale działamy na terenie całej Warszawy, w tym dzielnic: TargówekBielanyŻoliborz. Poza Górą Kalwarią, naszymi usługami objęliśmy także okoliczne miasta, w tym: LegionowoŁomianki i Milanówek.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?