SunFoton.pl » Fotowoltaika Warszawa » Fotowoltaika dla szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych

Fotowoltaika dla szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych w Warszawie i okolicach

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie fotowoltaiki dla szkół, szpitali, basenów, urzędów oraz instytucji publicznych. Każdy, kto jest zainteresowany, może zgłosić się do nas z prośbą o profesjonalne doradztwo oraz wycenę inwestycji. Gwarantujemy także montaż oraz okresowy serwis fotowoltaiki w Warszawie i okolicach. Aby mieć pewność, że system będzie wydajny, wykonujemy projekty instalacji fotowoltaicznych, według których postępują dalsze prace.

Czym jest fotowoltaika dla szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych?

Fotowoltaika to nowoczesny system, umożliwiający wytwarzanie prądu elektrycznego, poprzez wykorzystanie energii ze światła słonecznego. Cała instalacja fotowoltaiczna składa się z wielu elementów, z czego najbardziej charakterystycznym są panele fotowoltaiczne. Oprócz tego obecny jest jednak również system zabezpieczeń, inwerter, zwany również falownikiem, system montażowy, optymalizatory i wiele innych niezbędnych elementów. 

Fotowoltaika sprawdzi się zarówno w szkołach, szpitalach, urzędach, ogólnie pojętych instytucjach publicznych, jak i na basenach. Budynki, które generują duże zużycie energii, mogą w ten sposób zaoszczędzić nieco środowisko naturalne, decydując się na ekologiczny sposób zdobywania prądu elektrycznego.

Jakie są zalety i korzyści korzystania z fotowoltaiki przez instytucje publiczne?

Instalacja fotowoltaiczna niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim jest to sposób na znaczne zmniejszenie rachunków za prąd. Niektórych przeraża pierwotna kwota, jaką należy przeznaczyć na ten system. W tym przypadku należy jednak myśleć o dłuższej perspektywie. Mądrze zaplanowana i dobrze wykonana fotowoltaika potrafi zwrócić się nawet w ciągu kilku lat, a kolejne będą czystą oszczędnością, która bez paneli fotowoltaicznych musiałaby zostać wydana na comiesięczne rachunki.

Zastanawiasz się, czy fotowoltaika jest dobrym rozwiązaniem dla instytucji publicznych?

Jakie usługi oferujemy w ramach fotowoltaiki dla szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych?

Aby nasi Klienci mieli zapewnione kompleksowe usługi, oprócz wykonywania projektów instalacji fotowoltaicznych, oferujemy także profesjonalny montaż paneli z całym oprzyrządowaniem. Nie można zapomnieć również o systematycznym serwisie fotowoltaiki dla szkół czy urzędów, który jest podstawą do jej prawidłowego funkcjonowania przez długie lata. 

Kto oprócz szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych może zdecydować się na fotowoltaikę na terenie Warszawy i okolic?

Jako firma SunFoton, oferujemy zarówno montaż, jak i serwis:

Wiemy, że instalacja fotowoltaiczna jest coraz chętniej wybieranym systemem odzyskiwalnych źródeł ciepła, dlatego chcemy, aby każdy nasz Klient mógł z niej skorzystać. 

Ekspert ds. energetyki i fotowoltaiki z firmy SunFoton

Zdaniem Eksperta

Fotowoltaika to rozwiązanie, które może sprawdzić się w każdym budynku. Wystarczy dobrać odpowiednią moc instalacji do potrzeb i możliwości danej działki, aby system być maksymalnie wydajny – mówi właściciel SunFoton Karol Dudek 

Jakie są opinie naszych Klientów z Warszawy i okolic na temat montażu fotowoltaiki w instytucjach publicznych?

Nasi Klienci, którzy zdecydowali się na montaż instalacji fotowoltaicznej dla instytucji publicznych, cieszą się z podjętej decyzji. Jak podkreślają, patrząc długofalowo, jest to trafna i opłacalna inwestycja. Dodatkowym plusem jest dla nich fakt, że nasza firma oferuje kompleksowe usługi „od A do Z”, dzięki czemu nie muszą oni niczym się przejmować.

Jaki jest koszt inwestycji w fotowoltaikę w przypadku szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych?

Koszt inwestycji w fotowoltaikę dla basenów czy szpitali wynosi zawsze około kilkudziesięciu tysięcy. W ekstremalnych przypadkach może być to rząd większej sumy, jednak takie sytuacje mają miejsce zazwyczaj w przypadku bardzo dużych budynków o ogromnym zapotrzebowaniu na prąd elektryczny. Warto pamiętać, że całkowity koszt wzrasta m.in. razem z ilością zamontowanych paneli fotowoltaicznych. W tym przypadku nie ma jednak sensu rezygnować z zalecanej liczby paneli, w celu zmniejszenia kwoty inwestycji, ponieważ wówczas może ona nie być wydajna na poziomie zadowalającym.

Zastanawiasz się, jak dokładnie działa pompa ciepła do centralnego ogrzewania? Nie wiesz, czy sprawdzi się w Twoim domu?

Jak wygląda kwestia dofinansowania do fotowoltaiki dla instytucji publicznych?

Osoby zdecydowane na montaż fotowoltaiki mogą liczyć na dofinansowanie z odpowiednich programów. Wystarczy spełnić wskazane warunki, jak np. określoną moc instalacji, aby zyskać pokrycie nawet 50% kosztów całego systemu.

Jak długo trwa montaż systemu fotowoltaiki w instytucjach publicznych? 

Montaż fotowoltaiki dla szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych na terenie Warszawy i okolic z reguły trwa znacznie dłużej, niż w przypadku np. domu jednorodzinnego. Zazwyczaj jest to kwestia kilku dni – do tygodnia. Uzależnione jest to od wielkości danego budynku, ale także wybranej mocy instalacji – która wpływa m.in. na ilość montowanych paneli fotowoltaicznych.

Fotowoltaika dla szkół, basenów, szpitali, urzędów, instytucji publicznych – gdzie świadczymy swoje usługi? Warszawa i okolice

Mimo iż siedziba firmy SunFoton znajduje się w Raszynie, nasze usługi świadczymy na znacznie szerszym obszarze. Działamy na terenie całej Warszawy, w takich dzielnicach, jak:

Nasi Klienci zamieszkują również okoliczne miejscowości, jak np.: ZielonkaMarkiWołominOtwockHalinów czy Ożarów Mazowiecki.

OPINIE O FIRMIE SUNFOTON

Co mówią o nas klienci?